TEMAT: MINI MINI

MINI MINI 03 Maj 2014 19:38 #252063

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
U mnie bryndza na półce, ale coś z katalogu szkockich poetów też się znajdzie! ;-)


Zielone okna z estimeble.pl

MINI MINI 03 Maj 2014 20:08 #252090

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Wlasnie doczytuje :happy4: Witaj Joasiu :bye:

Wredny w przypomnieniu czyli Wiaz Wredei - Taki patyk udalo mi sie upolowac na majowym kiermaszu pod Iglica we Wroclawiu w roku 2011 - cieszylam sie jak "czytacze MINI szkocka lektura" :happy3:



a tak wygladal juz w roku 2013



Oooo Majutek :hug:

WC czyli Winchester Cathedral

MINI MINI 03 Maj 2014 20:18 #252109

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Kurcze...pamiętasz mnie? Bo ja Ciebie tak! Kilka lat temu byłem częstym e-gościem w Twoim ogrodzie.
Teraz patrzę na te mini oczka i wszystko mi się przypomniało. Super, że jesteś w Oazie.

MINI MINI 03 Maj 2014 20:27 #252123

  • filipkam
  • filipkam's Avatar
Hehe WC... :rotfl1: :rotfl1: Nawet kolor pasuje, no chyba, że ma ktoś różowy... :happy4:
Ostatnio zmieniany: 03 Maj 2014 20:28 przez filipkam.

MINI MINI 03 Maj 2014 20:39 #252140

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Jula nawet nie wiesz jak się ucieszyłam, gdy zobaczyłam Twój wątek :hearts:
Bardzo mi brakowało odwiedzin w Twoim ogródku już od długiego czasu, teraz będę z przyjemnością znów zaglądać :P

MINI MINI 04 Maj 2014 09:31 #252447

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Igor, pewnie ze pamietam - niby sklerozis u mnie postepujacy ale datur nie zapomne. Zabilam wszystkie :devil1: ale potomstwo naszych w ilosci hurtowych - rosnie po roznych zakatkach Polski i ma sie dobrze. Do rozmnazania mam niezla reke ale do przechowywania niestety nie.

Filip, takich skrotow i innego rodzaju "ksywek" jest dosc sporo. A wiesz, ze mam w domu Twojego imiennika - Filip :hearts:

Agness a ja ide do Ciebie juz od przedwczoraj i dojsc nie moge, bo ciagle zostawiam sobie Twoj topik, zeby miec ciut wiecej czasu :happy4: ale dobze ze wstapilas, to teraz sie zmobilizuje na "mur-beton" :hug:

Piekny sloneczny ale lekko zimny dzien dzisiaj mamy - wczoraj jeszcze sobie uswiadomilam, ze przez to czytanie nie napisalam Agus, ze ja od paru miesiecy jestem "bezbolesna". Jestem eksperymentalnie na terapi przeciwmigrenowej i lykam taki preparat ktory podaja jako stabilizator przy padaczkach i podobno sprawdza sie tez przy upierdliwych migrenach. Narazie jest okejos ale mialam jak wchodzilam na ten lek takie jazdy i tak mnie mielilo, ze szok... miedzy innymi dlatego wypadlam z zycia. Ale umierajacy brzytwy sie chwyta :evil: bo im jestem starsza, tym jest ze mna gorzej.

Doris na tym Foto, to jest akurat Pastella ale wiem, ze chodzi Ci o biala Lidlowa. Powiem Ci ze juz nie pamietam, co to bylo. Grzebalam i grzebalam, cos tam wygrzebalam ale na sto procent nie jestm i tak pewna. W ostatecznosci sklaniam sie do Border Diamont - w tym roku bedzie rosla w pelnym sloncu caly dzien, to zobaczymy jak naprawde bedzie wygladac, bo przez to rosniecie w cieniu maty, to mysle ze byla ciagle "przeklamana" i dlatego tak zroznicowana kolorystyka.
Ostatnio zmieniany: 04 Maj 2014 09:47 przez Julka.

MINI MINI 04 Maj 2014 09:56 #252467

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Wrócę na chwilę do Twoich określeń, bo bardzo mocno zapadają w pamięć :) Moje poczucie też w piwnicy :angry: Głównie z powodu pogody, bo po nocnym przymrozku przeraźliwie zimno.

MINI MINI 04 Maj 2014 10:01 #252471

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Rzeczywiście dziś pięknie, zwłaszcza w zderzeniu z wczorajszymi okolicznościami pogodowymi.
Działam na ogrodzie dziś. Malowanie, chwastowanie, na koniec wieczorem oprysk - to mam w planach.

Cieszy, że jakieś leki na nas działają.
Ja flunarizinum znoszę dobrze, ale już wiem, że doraźnego, typowego przeciwbólowego na migrenę brać nie mogę - skutki uboczne są opłakane.
Przegwizdane mamy z tymi migrenami, ale dobrze, że jest ich zdecydowanie mniej w okresie wiosenno-letnim. Póki co więc, cieszmy się życiem bez bólu :)

Dobrej niedzieli! Co dziś robisz?

MINI MINI 04 Maj 2014 17:00 #252686

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Julek nie...nie chodzi mi o lidlową, taaaak urzeka mnie strasznie ,kupiłam nawet podobną Grafin von Bruhl....będziemy porównywać,choć chyba to nie ona ;) Pamiętam pisałaś kiedyś o jednej. takiej..tak mi się coś kolebie po łebie.... :think: może jakaś Palace....co...w każdym bądź razie biała i stale kwitnąca....no ...pomyśl :kiss3:
U mnie fajnie...właśnie dosadziłam milionbells, scevolę i begonie Dragon ....i od razu mi lepiej :dance:

MINI MINI 04 Maj 2014 17:35 #252713

  • dana1s
  • dana1s's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 195
  • Otrzymane dziękuję: 25
Witaj Jula :bye: Długo Cie nie było i z czysta przyjemnością zwiedziłam od nowa Twój piękny zakątek :dance:
Widzę ,że kącik czytelniczy kwitnie :wink4: To co czytamy?

MINI MINI 04 Maj 2014 18:35 #252774

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Julek...drążę temat....nie będzie to Gracefull Palace ;) masz taką :think:

MINI MINI 05 Maj 2014 08:23 #253160

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
O! Przegapiłam otwarcie Twojego wątku i ominął mnie wieczorek literacki, ale mam nadzieję, że jeszcze to nadrobimy :wink4: .
W trakcie czytania (tego wątku :wink4: ) nasunęło mi się kilka dygresji, a że z natury jestem lakoniczna, pojadę w punktach:
1/ pośmiałam się wspominając twórczość eufemistyczną, ale cieknącego skazańca nie kojarzę, przypomnisz znaczenie?
2/ z WC miałam dość zabawną przygodę w salonie samochodowym. Jesienią kupowałam nowe auto i pan dealer koniecznie chciał mi wcisnąć salonową demówkę. Popatrzyłam na rejestrację i powiedziałam panu, że nie będę jeździć samochodem z rejestracją kończącą się na WC, bo nie wszystkim ten skrót kojarzy się z różą. Pan wyglądał na lekko zdezorientowanego i popatrzył na mnie wzrokiem, jaki zwykle rezerwuje się dla wariatów, więc musiałam w skrócie wytłumaczyć o co chodzi :rotfl1: ... Spojrzenie specjalnie się nie zmieniło.... :happy3:
3/ Też chwilowo mam spokój z migrenami. W listopadzie miałam dwa tygodnie tak nasilonych, przedziwnych objawów neurologicznych, że oczami wyobraźni widziałam już u siebie guza mózgu, albo co najmniej pękniętego tętniaka... Wszystko się stopniowo wyciszyło i od tego czasu raptem kilkakrotnie miewałam bóle migrenowe i to bardzo delikatne.... (tfu, tfu - żeby nie zapeszyć....). Ale żeby nie było tak wesoło, przerzuciło mi się na inny narząd....

No i chyba na tyle...
Czy ja już pisałam, że ogromnie mnie cieszy Twój powrót?

MINI MINI 05 Maj 2014 08:26 #253161

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Cześć Julek!

Nie śpisz już :)
Przymroziło chyba lekko w nocy, bo o 6ej było zaledwie +1st.
Słońce jednak na tyle silnie operuje, że mam nadzieję na zero pomrozowych strat w ogrodzie.

Co dziś w planach?
Ja mam maturalną panikę ;-) Oczywiście, jestem w miarę spokojna, ale stres jest :)

Buziak!

MINI MINI 05 Maj 2014 09:02 #253177

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Ewcia przymrozkami sie nie martw, pamietasz jak 3 lata temu u mnie snieg spadl? hosty szlag trafil, wszystko na okolo zwazylo. Roze paki potracily, drzewka tez i ogolnie nie za ciekawie wygladalo ale widzialas jak szybko natura nadrobila, wszystko w wystrzelilo w gore ras-ras. Pokazaly sie nowe liscie, jakby nigdy nic nie bylo, tak ze bedzie dobrze.

Doris wczoraj juz nie zdarzylam ale wlasnie sobie przypomnialam, ze chyba o:

Gracefull Pallace ktora zachwycalam sie caly poprzedni sezon chodzilo


Dana, jak milo :hug: napewno cos poczytamy ale to wieczorem, bo teram mam zaplanowane sadzenie fasolki szparagowej.

Asiu, skazaniec, zwany tez zdechlakiem czyli nutkaj :happy: a jak Ci powiem, ze D, w swoim czarnym ma WC na rejestracji, to napewno mi nie uwierzysz :devil1: sama rejestrowalam i myslalam ze padne jak pani w urzedzie wyciagnela z kartonu tablice :happy4:

Agus, witka :bye: ja dzisiaj mam w planach wysiac fasolke sparagowke z babcia sasiadka i juz bysmy mialy wszystko w warzywniaku zalatwione. Jutro mam terminos na pazury, to chciala bym ta robote miec dzisiaj z czapki. Tyle, ze narazie jest 7 stopni i zawiewa zimnem a ten moj kregoslup nie jest Taki cacy i wole go nie przeziebic dodatkowo.
Ostatnio zmieniany: 05 Maj 2014 09:06 przez Julka.

MINI MINI 05 Maj 2014 11:11 #253256

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Zajrzałam :woohoo: to wypada się przywitać :bye:
Jak dawno już nie byłam w Twoim ogrodzie :think: wstyd się nawet przyznać :silly:
Wredny pięknie rośnie :bravo: a nie ma problemów z przypalaniem aby?

MINI MINI 05 Maj 2014 11:46 #253273

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Akurat do wiosennych przymrozków jestem doskonale przyzwyczajona-nigdy jednak nie wyrosły mi przedtem tak duże lilie, hosty i serduszki. Zawsze wszystko było mocno opóźnione względem reszty kraju i straty nie były takie tragiczne w skutkach. Tym razem jednak wiosna i do mnie przyszła wcześniej :placze: Pewnie większość odbije, ale żal. Najbardziej się boję o tegoroczne hosty, które rosną dopiero od marca.

MINI MINI 05 Maj 2014 15:31 #253374

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Ja też przegapiłam otwarcie. Jakoś nie miałam kiedy posiedzieć przy kompie.
A niby tyle wolnego
Jak tam Twoje paszczaki?

MINI MINI 05 Maj 2014 16:51 #253405

  • filipkam
  • filipkam's Avatar
Filip, takich skrotow i innego rodzaju "ksywek" jest dosc sporo. A wiesz, ze mam w domu Twojego imiennika - Filip :hearts:

Ooo :hug:

Momi wszystko, niech tych przymrozków nie będzie - za dużo nerwów... :unsure:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.316 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum